KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696203
nr 1569 6203
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Bergslandskap. Signerad, daterad 1958. Olja på pannå, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 45x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:53:14
9/10 00:11:06
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers